Menu
Sepetim

50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Kargo ve Teslimat

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?
Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim ederiz.

Kargom ne zaman ulaşır?
Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatlar biraz daha uzun sürebilir.Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargo ücretiniz ne kadardır?
Colorinas'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.150 TL altındaki alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 10 TL'dir.

Kapıda ödeme için extra bir ücret ödemem gerekir mi?
En fazla 1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli sadece 5 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?
Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Sipariş Takibi" sekmesinden adım adım takip edebilirsiniz! Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Sipariş Takibi" bölümünde oluşan kargo takip no’su ve linkine ulaşabilirsiniz. Bu linkten siparişinizin hangi aşamada ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?
Kargo firması, adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Colorinas'a iade edilir.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim?
Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir.Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılabiliyor mu?
Resmi tatil günlerinde teslimat yapamamaktayız.

Yurt dışına teslimatınız var mı?
Şu an için yurt dışına teslimatımız yoktur.